Czyszczenie oczek wodnych

Nieprzyjemny zapach, utrata przejrzystości wody, a w konsekwencji śnięcie ryb to oznaka zabrudzenia oczka wodnego. Istnieje jednak sposób, by pozbyć się tego problemu. Pomożemy w tym my! W ramach naszych usług realizujemy czyszczenie oczek wodnych na terenie woj. lubuskiego oraz okolic, a nawet w całej Polsce. Opróżnimy zbiornik, zajmiemy się odmulaniem dna, usuniemy nadmiar roślin i oczyścimy kamienie, używając sprzętu wysokociśnieniowego. W efekcie oczko wodne odzyska swój pierwotny wygląd, a hodowane w nim gatunki będą miały doskonałe warunki do rozwoju. Nasza pomoc może okazać się nieoceniona w przypadku chęci cieszenia się idealnym wyglądem zbiornika przez wiele lat!

Czyszczenie i przygotowanie oczek wodnych

Czyszczenie oczek wodnych powinno być przeprowadzane przynajmniej raz w roku, zwłaszcza po sezonie zimowym, kiedy to przygotowujemy zbiornik na nowy okres. W przypadku zbiorników wodnych całorocznych należy wykonywać mycie regularnie, aby mieć pewność, że nie zachodzą procesy prowadzące do uszkodzeń względem rozwoju szkodliwej roślinności, w tym glonów często zatykających kanały przepływowe. Wszystkim zajmiemy się od A do Z!

Oczka wodne to nasza specjalność!

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które pozwalają nam świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Jeszcze przed rozpoczęciem prac wspólnie ustalamy z klientem zakres działań, informujemy o poszczególnych etapach oraz wyjaśniamy niezrozumiałe kwestie. Zależy nam na tym, by czyszczenie zbiorników wodnych przyniosło jak najlepsze rezultaty, a do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem. Zachęcamy do kontaktu!