Mycie (renowacja) kostki granitowej oraz łupka granitowego

Utrzymanie w czystości zewnętrznych powierzchni nie stanowi łatwego zadania, jednak my radzimy sobie ze wszelkimi zabrudzeniami. Proponujemy profesjonalne czyszczenie kostki granitowej z mchu i innych zanieczyszczeń – w woj. lubuskim, okolicznych miejscowościach, a także w całej Polsce. Zależy nam na tym, by nasi klienci cieszyli się pięknym wyglądem powierzchni chodnikowej na swojej posesji przez wiele lat, a kluczem do tego sukcesu jest właśnie regularne mycie granitu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Starannie dobrane środki oraz odpowiednie metody poskutkują wyczyszczeniem na błysk!

Czyszczenie kostki granitowej – jak działamy?

Specjalizujemy się w renowacji kostki granitowej metodą wysokociśnieniową. Dzięki nam jej powierzchnia odzyskuje swój pierwotny, piękny wygląd. Skutecznie usuwamy typowe dla tego materiału zabrudzenia wraz z powstałą materią organiczną. Granit po zakończeniu prac wygląda, jakby dopiero co był położony przez profesjonalnych brukarzy. Po umyciu i oczyszczeniu istnieje możliwość aplikacji detergentu, który stworzy naturalną barierę ochronną przed glonami oraz grzybem. Dzięki niej zostanie spowolniony proces wyrastania spomiędzy kostek bądź łupków niechcianego mchu i innych roślin, zaburzających wygląd całej powierzchni chodnika przed posesją.

Profesjonalne czyszczenie granitu

Chętnie podejmiemy się realizacji usługi czyszczenia granitu na terenie Zielonej Góry oraz innych miejscowości w całym województwie lubuskim. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest mycie na prywatnej posesji, czy też czyszczenie większej powierzchni, np. placu publicznego – prace przeprowadzimy z takim samym zaangażowaniem! Już teraz zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów.