Mycie fasad szklanych, kompozytowych i okien

Profesjonalne mycie okien na wysokości – bezpieczne i efektywne rozwiązania

W skład naszych usług wchodzi też profesjonalne czyszczenie okien na dużych wysokościach. Wykorzystujemy do tego metodę mycia lancą z gruntu do 18 m (bez konieczności używania podnośnika), co eliminuje konieczność zakłócania normalnego funkcjonowania budynku. Zapewniamy kompleksowe usługi, łącząc skuteczność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Mycie wodą demineralizowaną nie pozostawia smug, a dzięki profesjonalnym szczotkom oraz nakładkom wymyjemy trudno dostępne miejsca, przywracając blask budynkowi. Czyścimy:

  • fasady szklane na wieżowcach,
  • przeszklenia w obiektach przemysłowych,
  • okna domów
  • jednorodzinnych,
  • rolety i żaluzje.

Oferta skierowana jest do wszystkich klientów komercyjnych, a także prywatnych w woj. lubuskim. Oferujemy usługi zgodne z najwyższymi standardami, dbając o czystość i klarowność każdej powierzchni szklanej. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego mycie okien na wysokościach jest takie ważne?

Czyste okna to wizytówka każdego budynku. Bez względu na to, czy to biurowiec, hotel, czy też mieszkanie, dobrze widoczne przeszklenia przyciągają uwagę i dodają prestiżu. Brud, kurz, a nawet osad atmosferyczny mogą negatywnie wpływać na trwałość oraz wygląd okien. Regularne mycie pomaga w utrzymaniu ich w doskonałej kondycji przez dłuższy czas. Nie masz na to czasu? A może obawiasz się pracy na wysokości? W Raff-Wash wiemy, że czystość okien jest kluczowa, dlatego oferujemy Ci kompleksowe usługi profesjonalnego mycia na różnych powierzchniach. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i zapewnisz swoim przeszkleniom niezbędną pielęgnację. Ponadto likwidacja zabrudzeń sprawi, że okna zaczną przepuszczać do budynku więcej naturalnego światła, co poprawi efektywność energetyczną pomieszczeń, redukując potrzebę korzystania ze sztucznego oświetlenia oraz obniżając koszty związane z energią. Warto jeszcze dodać, że myjąc Twoje przeszklenia, przy okazji wyeliminujemy z nich kurz, a także alergeny, to z kolei przyczyni się do lepszej jakości powietrza wewnątrz obiektu. Skontaktuj się z nami teraz, aby omówić szczegóły i skorzystać z oferty mycia okien na wysokościach!